Mască de dormit pentru ochi - Pisică și Pește Minunat
Cod: 14587
Totul în stoc
expediem în 24 de ore

RETUR
în termen de 30 de zile de la achiziție

Livrare gratuită
pentru comenzi de peste 400 lei

SPECIALIȘTI
în protecția auzului
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Mască de ochi din bumbac pentru dormit în gri, cu motiv de pește și inscripția „pisică și peștișori minunați”. Confortabilă, plăcută pe față și protejează ochii de lumină. Masca poate servi și ca divertisment pentru copii.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Măsti cu motive |
|---|---|
| Greutate: | 0.04 kg |
| EAN: | 6935899710119 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | Poliester |
| Dimensiuni: | 20cm x 10cm |
| Inclusiv pernă de răcire: | Nu |
| Marcă: | Earplugs |
| Tipul benzii de cauciuc: | Reglabil |
| Buzunar pentru pernuța de răcire: | Da |
| Lungimea benzii elastice: | 48cm - 58cm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Încă din 2015 ne asigurăm că vă facem mai plăcute călătoriile, somnul, dar și fiecare zi obișnuită. Și facem acest lucru prin produse pentru protecția auzului, precum dopuri de urechi, măști de somn în diverse și jucăușe modele, precum și multe alte accesorii pentru bucătărie sau baie, care se potrivesc perfect unui stil de viață sustenabil.
| Companie producătoare : | Earplugs s.r.o. |
|---|---|
| Adresă : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| Adresă de e-mail : | earplugs@earplugs.cz |
