Mască de dormit pentru ochi - Cerb albastru
Cod: 14255



Produse asociate
antifoane reutilizabile pentru somn absorb zgomotul ambiental și sforăitul foarte confortabile datorită materialului moale AlpineThermoShape™...
reglarea presiunii în urechi atenuarea zgomotelor motorului și din cabină material extrem de confortabil AlpineThermoShape™ conversații clare...
margini ridicate pentru susținerea capului și bărbiei la 360° nucleu gonflabil rezistent – se umflă dintr-o singură respirație spate subțire plat...
răcorește plăcut ochii poate fi introdusă în măștile cu buzunar poate fi, de asemenea, încălzită
mască 3D conturată pentru dormit design special permite trecerea a mai puțin lumină în jurul nasului material foarte moale foarte confortabilă -...
mască de ochi drăguță pentru somn dimensiune universală ideal pentru dormit, relaxare și călătorie ochi roșii în formă de inimă
mască de ochi drăguță pentru somn dimensiune universală ideal pentru dormit, relaxare și călătorie ochii în picături
bandă elastică dublă reglabilă design conturat husă și dopuri incluse
Descriere detaliată a produsului
Mască de dormit pentru ochi cu motiv de cerbi în noapte. Confortabilă, plăcută pe față și protejează ochii de lumină. Masca are o umplutură ușoară care asigură o potrivire mai bună pe față. În același timp, poate oferi puțin mai multă căldură.
Fabricată din satin.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Măsti cu motive |
|---|---|
| Greutate: | 0.04 kg |
| Culoare: | Colorat, Negru |
| Material: | Poliester |
| Dimensiuni: | 20cm x 10cm |
| Inclusiv pernă de răcire: | Nu |
| Marcă: | Earplugs |
| Tipul benzii de cauciuc: | Reglabil |
| Buzunar pentru pernuța de răcire: | Da |
| Lungimea benzii elastice: | 48cm - 58cm |
mască de somn spațială distracție pentru copii protejează de lumină pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
mască de dormit cu astronaut distracție pentru copii protejează de lumină pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
confortabilă, plăcută pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
mască de ochi drăguță pentru somn dimensiune universală ideal pentru dormit, relaxare și călătorie ochi în formă de cruce
confortabilă, plăcută distracție pentru copii pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
mască de dormit cu pui distracție pentru copii protejează de lumină pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
mască de ochi drăguță pentru somn dimensiune universală ideal pentru dormit, relaxare și călătorie ochi roșii în formă de inimă
mască de somn pentru iepure distracție pentru copii protejează de lumină pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
distracție pentru copii confortabilă și plăcută pentru mască se poate achiziționa separat o perniță cu gel răcoritor
masca de dormit a lunii cu nori pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
motiv cu oițe protejează de lumină pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
confortabilă, plăcută distracție pentru copii pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
confortabilă, plăcută pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
mască distractivă pentru copii material bumbac umbra buna de soare este posibil să cumpărați o inserție de gel de răcire pentru mască
mască de somn pentru nave spațiale distracție pentru copii protejează de lumină pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel...
confortabilă, plăcută distracție pentru copii pentru mască se poate achiziționa separat o inserție cu gel răcoritor
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Încă din 2015 ne asigurăm că vă facem mai plăcute călătoriile, somnul, dar și fiecare zi obișnuită. Și facem acest lucru prin produse pentru protecția auzului, precum dopuri de urechi, măști de somn în diverse și jucăușe modele, precum și multe alte accesorii pentru bucătărie sau baie, care se potrivesc perfect unui stil de viață sustenabil.
| Companie producătoare : | Earplugs s.r.o. |
|---|---|
| Adresă : | Štrossova 291 53003 Pardubice |
| Adresă de e-mail : | earplugs@earplugs.cz |
